Kominické potřeby

V této kategorii naleznete praktické pomůcky nejen pro čístění komínu, kouřovodů. Na své si zajisté příjde i kominík, který si chce udělat radost novou technikou do své výbavičky neb si pořídit nový oblek pro své pracovní činosti.

Podle čeho vybrat potřebné nářadí

Strojkem se sluníčkem se dá čistit jen shora. "Lze jím ze stěny komína odstranit i lehce napečený dehet," říká Dalibor Šrůtek z firmy Wöhler Bohemia. Štosákovými kartáči na pružné tyči se čistí shora i zespodu z komínových dvířek. Hodí se však spíš na kratší komíny. Kartáč lze použít i na čištění kouřovodu, tedy roury vedoucí od kotle ke komínu.
 
Sluníčka i kartáče by měly mít stejný průměr jako komín. Sledujte označení na obalu, zda se hodí na komín s keramickou či nerezovou vložkou. Kupte si chemický čistič, použijte ochranné pomůcky včetně roušky, na prohlížení si vezměte zrcátko. Balení roušek koupíte v lékárně či prodejně pracovních pomůcek asi za 100 korun.

Zdroj: http://hobby.idnes.cz/devet-kroku-diky-kterym-snadno-vycistite-komin-svepomoci-p37-/hobby-domov.aspx?c=A101105_142003_hobby-domov_bma
ajax_load
Celkem 0 produktů
Produktů 0
Cenové rozpětí
0,-
0,-
Akce
Novinka
Skladem

V kategorii zatím není žádné zboží

ajax_load
ajax_load