Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 22611220

Komínová pata SCHIEDEL ABSOLUT 1218L20

Prefabrikovaná komínová pata, zjednodušuje a zrychluje montáž dvou průduchového komínu SCHIEDEL ABSOLUT, s větrací šachtou 14 x 22 cm, průměru 120 až 180 mm a 200 mm.
Akční cena
31 108 Kč
25 709 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínová pata SCHIEDEL ABSOLUT 1218L20 kód 22611220

Prefabrikovaná komínová pata, zjednodušuje a zrychluje montáž dvou průduchového komínu SCHIEDEL ABSOLUT, s větrací šachtou 14 x 22 cm, průměru 120 až 180 mm a 200 mm.

Její použití zjednodušuje a zrychluje montáž nejsložitější části komínu SCHIEDEL ABSOLUT, eliminuje možné montážní chyby.

Výška paty 107 cm pro všechny varianty komínů SCHIEDEL ABSOLUT Absolut. Komínová pata je opatřena manipulačními oky, dvouprůduchové varianty jsou dodávány s demontovatelnými kolečky pro pojezd po zpevněné ploše. Osazuje se do cementové malty.

Založení komína je možno provést dvojím způsobem: montáží z jednotlivých prvků systému nebo s využitím prefabrikované komínové paty. Použití komínové paty zjednodušuje a zrychluje montáž nejsložitější části komína, eliminuje možné montážní chyby. Odvod kondenzátu lze provést přímým propojením na odpadní potrubí DN 40. Komín je vhodné založit min. v úrovni čisté podlahy, při tloušťce podlahové konstrukce větší než 15 cm doporučujeme pro vyrovnání výšky použít jednu komínovou tvárnici vyplněnou betonem.

U jednoprůduchových pat s větrací šachtou se rozlišuje levé a pravé provedení.

Prefabrikovaná komínová pata je k dispozici pro všechny rozměrové varianty. U jednoprůduchových komínů SCHIEDEL ABSOLUT s větrací šachtou se rozlišuje levé a pravé provedení paty. Levé nebo pravé provedení v tomto případě je nutno specifikovat v objednávce.

Při zakládání systému Absolut doporučujeme plánovat odvod kondenzátu do kanalizace. Standardně je připraven vývod DN 40, potrubí je možno vést v drážce v čelní stěně paty směrem dolů a případně pokračovat drážkou ve spodní straně paty.

V prefabrikovaných patách nejsou osazeny LAS adaptéry pro přívod vzduchu k na vzduchu v místnosti nezávislým spotřebičům na tuhá paliva. Konstrukce paty neumožňuje ani dodatečné zabudování těchto adaptérů. V takovém případě proveďte založení komína bez použití prefabrikované paty.

Neutroset - V rámci ochrany životního prostředí je možné odváděný kondenzát neutralizovat v Neutrosetu, odkud může předčištěný, dále odtékat do kanalizace nebo jímek. Neutroset je plastová nádoba s vložkou, obsahující speciální granulát.

Technické parametry
PRŮMĚR 2
200
TYP
ABSOLUT
PRŮDUCH
2v
PRŮMĚR 1
120-180
Logistické parametry
VÝŠKA
107
ŠÍŘKA
88
HLOUBKA
38
HMOTNOST
240
Dotaz na produkt Komínová pata SCHIEDEL ABSOLUT 1218L20
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load