Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 51021218

Komínová tvárnice FINAL SCHIEDEL ABSOLUT 1218

Přesné tvárnice s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel jedno průduchového komínu SCHIEDEL ABSOLUT, bez větrací šachty, průměrů 120 až 180 mm, výška 15 cm.
Akční cena
1 604 Kč
1 326 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínová tvárnice FINAL SCHIEDEL ABSOLUT 1218 kód 51021218

Přesné tvárnice s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel jedno průduchového komínu SCHIEDEL ABSOLUT, bez větrací šachty, průměrů 120 až 180 mm, výška 15 cm.

Provedení komínové hlavy z betonových segmentů s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel. Skladebná výška jednoho segmentu je 15 cm. Vyrábí se pro jednoprůduchové komíny do průměru 18 cm včetně varianty s přidruženou šachtou a postupně se budou zavádět i pro dvouprůduchové komíny. Základní dodávka se realizuje formou SADY na jedné paletě. Sada obsahuje díly pro kompletní 1,0 m výšky komína.

Pro základní statické zajištění slouží statická souprava 2x3 m dodávaná jako součást sady ABSOLUT FINAL. Nezkrácené výztužné tyče se zasunou do dvou úhlopříčně protilehlých armovacích otvorů a zalijí zálivkou podle montážního návodu. Tím dojde k propojení nadstřešní části z prvků ABSOLUT FINAL s komínovými tvárnicemi. Doporučený minimální způsob vyztužení nadstřešní části systému ABSOLUT PLUS v závislosti na výšce je uveden v samostatné tabulce statické zajištění.

Prvky ABSOLUT Final jsou vyrobeny z kvalitního hutného betonu o vysoké objemové hmotnosti. V případě, že konstrukce z těchto prvků prochází tepelně izolovaným stropem nebo podhledem, může vzniknout nežádoucí tepelný most. Tuto skutečnost je třeba zohlednit při návrhu i realizaci stavby. Doporučuje se proto založit první prvek ABSOLUT Final v nejvyšší možné úrovni (s ohledem na oplechování komína) nebo použít dodatečnou tepelnou izolaci v interiéru.
Sortiment

Oplechování komínu SCHIEDEL ABSOLUT z prvků ABSOLUT Final se provádí dle ČSN 73 3610. Dilatační lišta je stažena v rozích (falcováním apod.), není mechanicky kotvena do zdiva z prvků Final.

Technické parametry
ID
TF
TYP
ABSOLUT
PRŮDUCH
1
PRŮMĚR 1
120-180
Logistické parametry
VÝŠKA
15
ŠÍŘKA
38
HLOUBKA
38
HMOTNOST
24,5
Dotaz na produkt Komínová tvárnice FINAL SCHIEDEL ABSOLUT 1218
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load