Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 51171216

Komínová tvárnice SCHIEDEL UNI FINAL 1216L černá 2

Povrchová úprava 2 vzhledu černých cihel jedno průduchového komínu SCHIEDEL UNI PLUS, bez větrací šachty, průměrů 120 až 160 mm, výška 7,5 cm.
Akční cena
444 Kč
367 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínová tvárnice SCHIEDEL UNI FINAL 1216L černá 2 kód 51171216

Povrchová úprava 1 vzhledu černých cihel jedno průduchového komínu SCHIEDEL UNI PLUS, bez větrací šachty, průměrů 120 až 160 mm, výška 7,5 cm.

Komínová tvárnice FINAL2 s větrací šachtou

výška 75 mm

Komínová hlava SCHIEDEL UNI PLUS*** Final

Provedení komínové hlavy z betonových segmentů s povrchovou úpravou vzhledu černých cihel. Skladebná výška jednoho segmentu je 7,5 cm. Vyrábí se pro jednoprůduchové komíny do průměru 20 cm včetně varianty s přidruženou šachtou a postupně se zavádí i pro dvouprůduchové komíny. Základní dodávka se realizuje formou SADY na jedné paletě. Sada obsahuje díly pro kompletní 1,0 m výšky komína.

Pro základní statické zajištění slouží statická souprava 2x3 m dodávaná jako součást sady SCHIEDEL UNI PLUS*** FINAL. Nezkrácené výztužné tyče se zasunou do dvou úhlopříčně protilehlých armovacích otvorů a zalijí zálivkou podle montážního návodu. Tím dojde k propojení nadstřešní části z prvků SCHIEDEL UNI PLUS*** FINAL s komínovými tvárnicemi. Doporučený minimální způsob vyztužení nadstřešní části systému SCHIEDEL UNI PLUS*** PLUS v závislosti na výšce je uveden v samostatné tabulce statické zajištění.

Prvky SCHIEDEL UNI PLUS*** Final jsou vyrobeny z kvalitního hutného betonu o vysoké objemové hmotnosti. V případě, že konstrukce z těchto prvků prochází tepelně izolovaným stropem nebo podhledem, může vzniknout nežádoucí tepelný most. Tuto skutečnost je třeba zohlednit při návrhu i realizaci stavby. Doporučuje se proto založit první prvek SCHIEDEL UNI PLUS*** Final v nejvyšší možné úrovni (s ohledem na oplechování komína) nebo použít dodatečnou tepelnou izolaci v interiéru.

Oplechování komínu SCHIEDEL UNI PLUS z prvků SCHIEDEL UNI PLUS*** Final se provádí dle ČSN 73 3610. Dilatační lišta je stažena v rozích (falcováním apod.), není mechanicky kotvena do zdiva z prvků Final.

Technické parametry
ID
TF
TYP
UNI PLUS
PRŮDUCH
1v
PRŮMĚR 1
120-160
Logistické parametry
VÝŠKA
0,75
ŠÍŘKA
48
HLOUBKA
34
HMOTNOST
14,2
Dotaz na produkt Komínová tvárnice SCHIEDEL UNI FINAL 1216L černá 2
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load