Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 76932000

Komínový plášť SCHIEDEL ABSOLUT 200 Z 20L hnědá

Komínový plášť SCHIEDEL ABSOLUT z vláknitého betonu jedno průduchového komínu, s větrací šachtou, průměru 200 mm, výšky 200cm, strukura cihlová hnědá.
Akční cena
27 116 Kč
22 410 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínový plášť SCHIEDEL ABSOLUT 200 Z 20L hnědá kód 76932000

Komínový plášť SCHIEDEL ABSOLUT z vláknitého betonu jedno průduchového komínu, s větrací šachtou, průměru 200 mm, výšky 200cm, strukura cihlová hnědá.

Přednosti:

* dokonalý vzhled
* rychlá montáž
* požární odolnost
* vysoká odolnost
* mrazuvzdornost
* výška od 75 do 250 cm
* včetně krycí desky
* povrch beze spár
* kryje oplechování

Prefabrikovaný komínový plášť SCHIEDEL ABSOLUT je výrobek z vláknitého betonu, který vedle estetické funkce zajišťuje potřebnou ochranu nadstřešní části proti působení povětrnosti.Při jeho použití odpadá nutnost osazovat jak krakorcovou, tak krycí desku a hlavně oproti zdlouhavému a pracnému obezdívání se plášť jednoduše nasadí shora na komín. Komínový plášť nerozšiřuje těleso při průchodu střechou a navíc umožňuje provést přídavné zateplení nadstřešní části vložením izolační rohože do prostoru mezi plášť a komínovou tvárnici.

Komínové pláště Schiedel jsou standardně dodávány pro jednoprůduchové i dvouprůduchové komíny s větrací šachtou i bez ní. Na výběr jsou pláště s povrchovou cihlovou strukturou nebo v barvě bílé se strukturovaným povrchem. Dodávají se v délkách od 75 do 250 cm. Komínové pláště se vyznačují vysokou odolností proti povětrnosti, dlouhou životností a dokonalým vzhledem.

Prefabrikovaný komínový plášť SCHIEDEL ABSOLUT je ukončen nad střešní krytinou. Délkově se upravuje seříznutím úhlovou bruskou v závislosti na sklonu střechy a materiálu střešní krytiny. Osazuje se do maltového lože na poslední tvárnici a vyrovnává pomocí aretačních šroubů na boku. Oplechování se vytahuje pod obklad do výšky dle sklonu střechy a klimatické oblasti, ve které se daný komín nachází.Při výšce nadstřešní části vyšší než 1 m je třeba řešit statické zajištění například podle doporučených zásad uvedených u jednotlivých komínových systémů. Při návrhu je třeba zohlednit i možné zatížení sněhem v závislosti na klimatické oblasti, sklonu střechy a poloze komína.

Tepelná izolace

Prefabrikovaný komínový plášť SCHIEDEL ABSOLUT umožňuje vložení dodatečné tepelné izolace. Toto opatření se doporučuje vždy při použití spotřebičů s nízkou teplotou spalin nebo u občas provozovaných komínů, u komínů s nadstřešní částí vyšší než 1m a v chladných klimatických oblastech.

Technické parametry
ID
KPH
TYP
ABSOLUT
PRŮDUCH
1v
PRŮMĚR 1
200
Logistické parametry
VÝŠKA
200
ŠÍŘKA
67
HLOUBKA
49
HMOTNOST
132
Dotaz na produkt Komínový plášť SCHIEDEL ABSOLUT 200 Z 20L hnědá
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load