Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 95021416

Komínový plášť SCHIEDEL MULTI 100 P 1416

Komínový plášť SCHIEDEL MULTI z vláknitého betonu jedno průduchového komínu, bez větrací šachty, průměru 140-160 mm, výšky 100 cm, strukura omítková.
Akční cena
23 005 Kč
19 013 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Komínový plášť SCHIEDEL MULTI 100 P 1416 kód 95021416

Komínový plášť SCHIEDEL MULTI z vláknitého betonu jedno průduchového komínu, bez větrací šachty, průměru 140-160 mm, výšky 100 cm, strukura omítková.

Prefabrikované komínové pláště

Přednosti:

* dokonalý vzhled
* rychlá montáž
* požární odolnost
* vysoká odolnost
* mrazuvzdornost
* výška od 75 do 250 cm
* včetně krycí desky
* povrch beze spár
* kryje oplechování

Prefabrikovaný komínový plášť je výrobek z vláknitého betonu, který vedle estetické funkce zajišťuje potřebnou ochranu nadstřešní části proti působení povětrnosti.Při jeho použití odpadá nutnost osazovat jak krakorcovou, tak krycí desku a hlavně oproti zdlouhavému a pracnému obezdívání se plášť jednoduše nasadí shora na komín. Komínový plášť nerozšiřuje těleso při průchodu střechou a navíc umožňuje provést přídavné zateplení nadstřešní části vložením izolační rohože do prostoru mezi plášť a komínovou tvárnici.


Komínové pláště Schiedel jsou standardně dodávány pro jednoprůduchové i dvouprůduchové komíny s větrací šachtou i bez ní. Na výběr jsou pláště s povrchovou cihlovou strukturou nebo v barvě bílé se strukturovaným povrchem. Dodávají se v délkách od 75 do 250 cm. Komínové pláště se vyznačují vysokou odolností proti povětrnosti, dlouhou životností a dokonalým vzhledem.

Prefabrikovaný komínový plášť je ukončen nad střešní krytinou. Délkově se upravuje seříznutím úhlovou bruskou v závislosti na sklonu střechy a materiálu střešní krytiny. Osazuje se do maltového lože na poslední tvárnici a vyrovnává pomocí aretačních šroubů na boku. Oplechování se vytahuje pod obklad do výšky dle sklonu střechy a klimatické oblasti, ve které se daný komín nachází.Při výšce nadstřešní části vyšší než 1 m je třeba řešit statické zajištění například podle doporučených zásad uvedených u jednotlivých komínových systémů. Při návrhu je třeba zohlednit i možné zatížení sněhem v závislosti na klimatické oblasti, sklonu střechy a poloze komína.
Tepelná izolace

Prefabrikovaný komínový plášť umožňuje vložení dodatečné tepelné izolace. Toto opatření se doporučuje vždy při použití spotřebičů s nízkou teplotou spalin nebo u občas provozovaných komínů, u komínů s nadstřešní částí vyšší než 1m a v chladných klimatických oblastech.

Technické parametry
TYP
MULTI
PRŮMĚR 1
140-160
Logistické parametry
VÝŠKA
100
HMOTNOST
51
Dotaz na produkt Komínový plášť SCHIEDEL MULTI 100 P 1416
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load