Kominové přislušenství Schiedel QUADRO

V praxi často setkáváme s problémem, zda použít originální příslušenství Schiedel QUADRO, nebo se snažit ušetřit a tzv. improvizovat. Na základě dlouhodobého sledování původu zjištěných závad na komínových systémech Schiedel QUADRO nezbývá než konstatovat, že nejčastější příčinou toho, že na komíně během stavby nebo provozu něco selže, je skutečnost, že chybí jeden nebo více originálních prvků komínového systému hlavně pak příslušenství komínu Schiedel QUADRO. Použití originálního příslušenství tak hraje důležitou roli.

Použití příslušenství Schiedel QUADRO

Správné použití originálního příslušenství Schiedel QUADRO v komínových systémech zjednodušuje projektování, urychluje a usnadňuje montáž, přispívá k funkčnosti a provozní spolehlivosti nebo dotváří vzhled hotového díla. Právě proto společnost Schiedel dlouhodobě a koncepčně pracuje na tom, aby nabídka jednotlivých systémů byla potřebným příslušenstvím co nejlépe vybavena.

Vlastnosti příslušenství Schiedel QUADRO

Norma uvádí jednotlivé požadavky na příslušenství komínů jako kondenzátní jímky a komínová dvířka, stanoví požadavky na vyústění komínů nad střechou. Uvádí požadavky na kouřovody včetně svislého kouřovodu s funkcí komína, měřící otvory a další otvory ve spalinové cestě. Proto je dobré používat originální příslušenství Schiedel QUADRO, který tyto normy splňuje ve všech ohledech.

ajax_load
Celkem 0 produktů
Produktů 0
Cenové rozpětí
0,-
0,-
Akce
Novinka
Skladem

V kategorii zatím není žádné zboží

ajax_load
ajax_load