Krakorcové desky Schiedel QUADRO

Krakorcové desky Schiedel QUADRO se používají při obezdění nadstřešní části komína. Krakorcová deska Schiedel QUADRO je prefabrikát z hutného vyztuženého betonu. Osazuje se vždy na komínovou tvárnici pod úrovní průchodu střechou. Únosnost krakorcové desky je do 4,0 m výšky obezdívky lícovou cihlou malého formátu. Tvarově je krakorcová deska Schiedel QUADRO upravena tak, aby byla umožněna obezdívka nadstřešní části komína z mrazuvzdorných cihel metrického formátu. Krakorcová deska se osazuje do maltového lože na tvárnice komínového pláště. Obezdívka nadstřešní části komína se zakončuje krycí deskou komína.

Použití krakorcové desky Schiedel QUADRO

Pod střešní konstrukcí je osazena krakorcová deska a nad touto krakorcovou deskou Schiedel QUADRO je navíc okolo tvárnice provedena cihelná obezdívka z režného zdiva, která tvoří v nadstřešní části čtvrtou vrstvu. Šamotová vložka je odizolovaná tepelnou izolací od tvárnic a její svislý dilatační pohyb, vzniklý tepelnou roztažností materiálu, je zajištěn dilatační manžetou v komínové hlavě.

Omítnutí komína bez osazení krakorcové desky Schiedel QUADRO

Omítnutá nadstřešní část komína se provádí bez osazení krakorcové desky Schiedel QUADRO. Omítnutá nadstřešní část se zpravidla volí z důvodu finančních úspor, nebo estetiky objektu.

ajax_load
Celkem 0 produktů
Produktů 0
Cenové rozpětí
0,-
0,-
Akce
Novinka
Skladem

V kategorii zatím není žádné zboží

ajax_load
ajax_load