Krycí desky Schiedel QUADRO

Krycí deska Schiedel QUADRO je lehký prvek z vláknitého betonu. Při omítnutí vytváří potřebný přesah s okapničkou. Krycí deska Schiedel QUADRO se osazuje do maltového lože a kotví pomocí plastových hmoždinek nebo při použití statické soupravy přímo na výztuž. Jejich hladká povrchová úprava je v šedé barvě a je velmi odolná vůči povětrnostním vlivům.

Použití krycí desky Schiedel QUADRO

Sklovláknobetonová krycí deska Schiedel QUADRO tvoří hlavu komína, v komínovém systému Schiedel jsou krycí desky pro obezdívku nadstřešní části, zateplovací systém nebo jádrovou omítku. Obezdívka komína v nadstřešní části komína je založena na krakorcové desce. Obezdívka nadstřešní části komína se zakončuje krycí deskou komína.

Vlastnosti krycích desek Schiedel QUADRO

Krycí desky Schiedel QUADRO se vyrábí ze směsi z cementu a skelných vláken, a to bez příměsí azbestu. Povrchová úprava krycích desek Schiedel QUADRO je v šedé barvě a je velmi odolná vůči povětrnostním vlivům. Krycí desky se upevňují na komín pomocí upevňovací sady to je součástí dodávky pro krycí desku, která lze též objednat samostatně pod kódem 27060000. Připevňovací souprava obsahuje čtyři hmoždinky, šrouby a podložky.

ajax_load
Celkem 0 produktů
Produktů 0
Cenové rozpětí
0,-
0,-
Akce
Novinka
Skladem

V kategorii zatím není žádné zboží

ajax_load
ajax_load