Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 132248

Napojovací díl na SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT 150/200

Pro připojení kouřovodů průměru 150 mm na systém SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT průměru 200 mm, je tlakově těsný a nepropustný.
Akční cena
1 832 Kč
1 514 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Napojovací díl na SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT 150/200 kód 1157152071

Pro bezproblémové připojení kouřovodů průměru 150 mm na systém UNI ADV a ABSOLUT průměru 200 mm. Je tlakově těsný a nepropustný, lze jej lehce namontovat.

Nerezový přechodový díl pro dilatační napojení kouřovodu. Přechodový díl se nasazuje na sopouch komína, kouřovod se zasunuje do přechodu. Pro doknalé utěsnění jsou v drážkách nalepeny těsnící provazce. Výrobek je certifikován.

Obejme keramickou tvarovku zvenčí a tím tak zabrání roztržení keramiky. To se stává při zasunutí kouřovodu stejného průměru dovnitř keramické tvarovky.

U moderních vícevrstvých komínů SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT, kde je vnitřní průduch komínu SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT tvořen keramickými vložkami a ze stejného materiálu je i hrdlo sopouchu, do kterého se napojuje kouřovod, nastává problém spojený s rozdílnou tepelnou roztažností ocelového kouřovodu a keramického hrdla sopouchu.

Pokud bychom například do komínu SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT o průměru 200 mm zasunuli přímo, natěsno ocelový kouřovod také o průměru 200 mm, mohlo by dojít po zahřátí kouřovodu na provozní teplotu k roztržení keramického hrdla. Proto je nutné napojení řešit tak, aby se eliminovaly rozdílné rozměrové změny obou materiálů při změnách teploty.

Řešením je použít speciální napojvací díl na SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT, který se nasouvá na keramické hrdlo sopouchu. Lze ho použít pouze v případech, kdy hrdlo vyčnívá z těla komínu SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT, jako je tomu například u sopouchů pro napojení kouřovodu pod úhlem 45° nebo u u sopouchů pro napojení kouřovodu pod úhlem 90°, aby bylo možné tento napojovací díl na soupouch navléknout.

Objednací znak / kód: 1157xxyy71

xx - dimenze kouřovodu
yy - dimenze UNI ADV a ABSOLUT

Dotaz na produkt Napojovací díl na SCHIEDEL UNI ADV a ABSOLUT 150/200
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load