Originální zboží

Zboží, které si u nás můžete zakoupit, nakupujeme pouze u výrobců a renomovaných dodavatelů. Tato skutečnost v podstatě znemožňuje, aby nám bylo dodáno zboží v horší kvalitě, nebo zboží neoriginální.

V praxi se často setkáváme s problémem, nahrazování originálního příslušenství a výrobků, levnými neznačkovými, které mnohdy nelze rozeznat od originálu, ale následně se rozdíly projeví v průběhu používání.

Na trhu navíc působíme od roku 1993 jako renomované stavebniny a velkoobchod nyní nově v roce 2008 jsme pro vás připravili samostatnou internetovou prodejnu. Naší snahou, stejně jako v pevných prodejnách je nabídnout zákazníkům tu nejvyšší kvalitu služeb, informací a samotného sortimentu.

Jako garance kvality výrobků a služeb mohou také sloužit reference našich partnerů a zákazníku. Naše výrobky dodáváme do řady kamenných obchodů v celé České republice, stejně tak dodáváme kompletní řešení a příslušenství živnostníkům, domácnostem a firmám.

Jako jedni z prvních jsme se stali internetovým prodejcem tohoto sortimentu kde se nesnažíme schovat za anonymitu internetových obchodů jako některá naše konkurence ale právě naopak se snažíme zákazníku nabídnout srovnatelný servis jako v pevných prodejnách.

Pokud se chcete o všem přesvědčit, rádi Vás uvítáme v naší provozovně, kde si můžete naše zboží prohlédnout, získat bližší informace, případně zakoupit.
ajax_load
ajax_load