Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 14080200

Prostup hořlavou stěnou IGNIS 20

Schiedel IGNIS je atestovaný prvek spolehlivě chránící přilehlé stavební konstrukce a prostup hořlavou stěnou před přenosem vysokých teplot z kouřovodu průměru 200 mm.
Akční cena
6 538 Kč
5 404 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Prostup hořlavou stěnou IGNIS 20 kód 14080200

Schiedel IGNIS je atestovaný prvek spolehlivě chránící přilehlé stavební konstrukce a prostup hořlavou stěnou před přenosem vysokých teplot z kouřovodu průměru 200 mm.

-Bezpečný průchod stěnou z hořlavých materiálů
- Spolehlivé a prověřené řešení
- Pro jedno- i dvouplášťové kouřovody

V praxi se vyskytují případy, kdy je nutno připojit spotřebič kouřovodem do komínu Schiedel ABSOLUT tak, že vlastní kouřovod prochází stěnou nebo příčkou z hořlavých materiálů. Vysoké teploty spalin těsně za spotřebičem představují současně vysokou povrchovou teplotu kouřovodu. Nedokonalé nebo špatné řešení prostupu zvyšuje riziko požáru a je proto potenciálně nebezpečné. Bezpečné a spolehlivé řešení představuje průchod hořlavpou stěnou Schiedel IGNIS.
Vlastnosti a popis komínu Schiedel ABSOLUT

Schiedel IGNIS je atestovaný stavebnicový prvek na bázi kvalitní minerálně vláknité izolace. Spolehlivě chrání přilehlé stavební konstrukce před přenosem vysokých teplot z kouřovodu. Předstasvuje jednoduché, spolehlivé a hlavně montážně nenáročné řešení.

Schiedel IGNIS je monolitický prvek, který při dané tloušťce stěny umožňuje bez úpravy provést průchod kouřovodu o průměru 110, 130, 150 a 180 mm. Úprava pro konkrétní průměr se provede vyjmutím potřebného počtu kruhových segmentů v prostupu.
Vnější rozměr: š=565 mm, v= 700 mm Tloušťka se volí v závislosti na tloušťce stěny.

Technické parametry
TYP
ABSOLUT
PRŮDUCH
1
PRŮMĚR 1
200
Logistické parametry
VÝŠKA
70
ŠÍŘKA
56,5
HLOUBKA
20
Dotaz na produkt Prostup hořlavou stěnou IGNIS 20
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load