Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 24851600

Sada SCHIEDEL ABSOLUT Final 16L 135 cm

Provedení komínové hlavy s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel pro jedno průduchový komín SCHIEDEL ABSOLUT, s větrací šachtou, průměru 160 mm. Výška 135 cm.
Akční cena
22 426 Kč
18 534 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Sada SCHIEDEL ABSOLUT Final 16L 135 cm kód 24851600

Provedení komínové hlavy s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel pro jedno průduchový komín, s větrací šachtou, průměru 160 mm. Výška 135 cm.

Provedení komínové hlavy z betonových segmentů s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel. Skladebná výška jednoho segmentu je 15 cm. Vyrábí se pro jednoprůduchové komíny do průměru 18 cm včetně varianty s přidruženou šachtou a postupně se budou zavádět i pro dvouprůduchové komíny. Základní dodávka se realizuje formou SADY na jedné paletě. Sada obsahuje díly pro kompletní 135 cm výšky komína.

Pro základní statické zajištění slouží statická souprava 2x3 m dodávaná jako součást sady ABSOLUT FINAL. Nezkrácené výztužné tyče se zasunou do dvou úhlopříčně protilehlých armovacích otvorů a zalijí zálivkou podle montážního návodu. Tím dojde k propojení nadstřešní části z prvků ABSOLUT FINAL s komínovými tvárnicemi. Doporučený minimální způsob vyztužení nadstřešní části systému ABSOLUT PLUS v závislosti na výšce je uveden v samostatné tabulce statické zajištění.

Prvky ABSOLUT Final jsou vyrobeny z kvalitního hutného betonu o vysoké objemové hmotnosti. V případě, že konstrukce z těchto prvků prochází tepelně izolovaným stropem nebo podhledem, může vzniknout nežádoucí tepelný most. Tuto skutečnost je třeba zohlednit při návrhu i realizaci stavby. Doporučuje se proto založit první prvek ABSOLUT Final v nejvyšší možné úrovni (s ohledem na oplechování komína) nebo použít dodatečnou tepelnou izolaci v interiéru.

Oplechování komínu SCHIEDEL ABSOLUT z prvků ABSOLUT Final se provádí dle ČSN 73 3610. Dilatační lišta je stažena v rozích (falcováním apod.), není mechanicky kotvena do zdiva z prvků Final.

Technické parametry
ID
SF
TYP
ABSOLUT
PRŮDUCH
1v
PRŮMĚR 1
160
Logistické parametry
VÝŠKA
100
ŠÍŘKA
120
HLOUBKA
80
HMOTNOST
342
Dotaz na produkt Sada SCHIEDEL ABSOLUT Final 16L 135 cm
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load