Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 24122000

Sada SCHIEDEL ABSOLUT Final 20 135 cm

Provedení komínové hlavy s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel pro jedno průduchový komín SCHIEDEL ABSOLUT, bez větrací šachty, průměru 200 mm. Výška 135 cm.
Akční cena
20 395 Kč
16 855 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Sada SCHIEDEL ABSOLUT Final 20 100 cm kód 24122000

Provedení komínové hlavy s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel pro jedno průduchový komín SCHIEDEL ABSOLUT, bez větrací šachty, průměru 200 mm. Výška 135 cm.

Provedení komínové hlavy z betonových segmentů s povrchovou úpravou vzhledu červených cihel. Skladebná výška jednoho segmentu je 15 cm. Vyrábí se pro jednoprůduchové komíny do průměru 18 cm včetně varianty s přidruženou šachtou a postupně se budou zavádět i pro dvouprůduchové komíny. Základní dodávka se realizuje formou SADY na jedné paletě. Sada obsahuje díly pro kompletní 135 cm výšky komína.

Pro základní statické zajištění slouží statická souprava 2x3 m dodávaná jako součást sady ABSOLUT FINAL. Nezkrácené výztužné tyče se zasunou do dvou úhlopříčně protilehlých armovacích otvorů a zalijí zálivkou podle montážního návodu. Tím dojde k propojení nadstřešní části z prvků ABSOLUT FINAL s komínovými tvárnicemi. Doporučený minimální způsob vyztužení nadstřešní části systému ABSOLUT PLUS v závislosti na výšce je uveden v samostatné tabulce statické zajištění.

Prvky ABSOLUT Final jsou vyrobeny z kvalitního hutného betonu o vysoké objemové hmotnosti. V případě, že konstrukce z těchto prvků prochází tepelně izolovaným stropem nebo podhledem, může vzniknout nežádoucí tepelný most. Tuto skutečnost je třeba zohlednit při návrhu i realizaci stavby. Doporučuje se proto založit první prvek ABSOLUT Final v nejvyšší možné úrovni (s ohledem na oplechování komína) nebo použít dodatečnou tepelnou izolaci v interiéru.

Oplechování komínu SCHIEDEL ABSOLUT z prvků ABSOLUT Final se provádí dle ČSN 73 3610. Dilatační lišta je stažena v rozích (falcováním apod.), není mechanicky kotvena do zdiva z prvků Final.

Technické parametry
ID
SF
TYP
ABSOLUT
PRŮDUCH
1
PRŮMĚR 1
200
Logistické parametry
HMOTNOST
261
Dotaz na produkt Sada SCHIEDEL ABSOLUT Final 20 135 cm
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load