Zobrazit ostatní produkty v kategorii
Kód 50641400

Souprava dodatečné napojení kouřovodu SCHIEDEL UNI PLUS 14

Souprava pro dodatečné napojení kouřovodu obsahuje vše potřebné, pro napojení kouřovodu 90° pro průměr komínu SCHIEDEL UNI PLUS 140 mm.
Akční cena
1 569 Kč
1 297 Kč bez DPH
Položka skladem
Množství:
Ks

Souprava dodatečné napojení kouřovodu SCHIEDEL UNI PLUS 14 kód 50641400

Souprava pro dodatečné napojení kouřovodu obsahuje vše potřebné, pro napojení kouřovodu 90° pro průměr komínu SCHIEDEL UNI PLUS 140 mm.

V nezbytných případech je možno provést sopouch i dodatečně s použitím dílu pro dodatečné napojení. Doporučujeme konzultaci s technickým oddělením a provedení odbornou firmou.

Obsah soupravy:

* dodatečné napojení pro kouřovod 90°
* čelní deska včetně čtyř úhelníků
* spárovací hmota FM 1 kg
* vyřezávací šablona
* dílčí montážní návod

Lze do komína Schiedel dodatečně zřídit sopouch?

Ano. K provedení je používána tvarovka dodatečného napojení. Většinou se jedná o napojovací tvarovku v kolmém provedení. Provedení pod 45° je technicky velmi náročné. Provádění dodatečných vstupů do průduchu (jedná se i o komínová dvířka) může provádět pouze proškolená firma a je spojeno s určitým rizikem, zvláště u již provozovaných komínů SCHIEDEL UNI***Plus .

Jak získat napojení kouřovodu v žádané výšce?

Výška napojení kouřovodu vychází ze skladby šamotových prvků. Např. u systému SCHIEDEL UNI***Plus vychází 116 cm nad úroveň založení první tvárnice, u systému Absolut 127 cm apod. u ostatních systémů. Pomocí dalších tvárnic a vložek lze zvětšovat výšku napojení po 33 cm. Přesnějšího umístění se dosáhne podbetonováním paty. Lze také místo šamotového napojení osadit běžné vložky a provést dodatečné napojení kouřovodu v přesně požadované výšce (i níž než 116 cm).

Technické parametry
TYP
UNI PLUS
PRŮDUCH
1
PRŮMĚR 1
140
Dotaz na produkt Souprava dodatečné napojení kouřovodu SCHIEDEL UNI PLUS 14
Jméno a Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text obrázku:
kod
ajax_load
ajax_load