Prefabrikované komínové paty Schiedel ABSOLUT

Založení komína je možno provést dvojím způsobem a to montáží z jednotlivých prvků systému nebo s využitím prefabrikované komínové paty Schiedel ABSOLUT.

Použití komínové paty Schiedel ABSOLUT

Použití komínové paty zjednodušuje a zrychluje montáž nejsložitější části komína, eliminuje možné montážní chyby. Odvod kondenzátu lze provést přímým propojením na odpadní potrubí DN 40. U jednoprůduchových komínových pat Schiedel ABSOLUT s větrací šachtou se rozlišuje levé a pravé provedení. Komín je vhodné založit například použitím komínové paty Schiedel ABSOLUT minimálně v úrovni čisté podlahy, při tloušťce podlahové konstrukce větší než 15 cm doporučujeme pro vyrovnání výšky použít jednu komínovou tvárnici vyplněnou betonem.

Konstrukce komínové paty Schiedel ABSOLUT

Prefabrikovaná komínová pata Schiedel ABSOLUT je k dispozici pro všechny rozměrové varianty. U jednoprůduchových komínů s větrací šachtou se rozlišuje levé a pravé provedení paty. Při zakládání komínu systému ABSOLUT doporučujeme plánovat odvod kondenzátu do kanalizace. Standardně je u komínové paty Schiedel ABSOLUT připraven vývod DN 40, potrubí je možno vést v drážce v čelní stěně paty komínu ABSOLUT směrem dolů a případně pokračovat drážkou ve spodní straně paty.

ajax_load
Celkem 0 produktů
Produktů 0
Cenové rozpětí
0,-
0,-
Akce
Novinka
Skladem

V kategorii zatím není žádné zboží

ajax_load
ajax_load